Tirdzniecības nams un labākie veikali pašā Liepājas centrā - tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams pašā pilsētas centrā!

Jaunumi

02.08.22

Starp mākoņiem un zemi...

Mākoņi... Mēdz teikt – katram mākonim ir zelta maliņa! Bet vai tā ir? Mākoņi simbolizē cerības, ilgas, sapņus (piepildāmus un nepiepildāmus). Bieži tādus, ko pat tuviniekiem nestāstām. Mākoņi simbolizē mūsu nepubliskoto identitāti, mūsu tiesības uz alter ego.

Zeme... Tā ir gravitācijas simbols, mūsu spēks, pamats zem kājām. Tā neļauj mirkļa iedomu iespaidā „celties spārnos”, tā piespiež mūs būt racionāliem un stipriem, uzņemties atbildību. Tā ir mūsu pienākums, ikdienas rutīna labā nozīmē. Tā dod mums veselīgu spītu mēģināt vēl un vēl.

Mēģinājumi būt radošam nozīmē, ka cilvēks meklē atbildes, ar kājām atsperoties pret zemi, ar rokām vienlaikus mēģinot aizsniegt mākoņus. Pēc savas būtības šis mēģinājumu process ir skaists, tomēr dziļi individuāls. Tu nekad līdz galam nevari zināt – sanāks, nesanāks, izdosies, neizdosies, atradīsi, ko meklēji vai piedzīvosi fiasko.

Līga Spjute Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas skolotāja, brīvajā laikā auž dabas materiālu tekstilijas

Andris Paipa Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas, Pāvilostas pamatskolas, Vērgales pamatskolas skolotājs, brīvbrīžos – fotogrāfs.

Izstāde apskatāma 3.stāvā līdz 28.08.2022.