Tirdzniecības nams un labākie veikali pašā Liepājas centrā - tirdzniecības nams Kurzeme

Tirdzniecības nams pašā pilsētas centrā!

Jaunumi

02.11.22

Sapnis par Latviju!

Kādu katrs no mums vēlas redzēt vietu, ko saucam par savām mājām, par savu Dzimteni?

- Mans sapnis par Latviju ir, lai Latvija kļūst tīrāka un lai cilvēki ir priecīgi!

- Lai Latvija nākotnē ir zaļa un tīra! Lai vienmēr spīd saule!

- Lai Latvijā būtu labumi!

- Lai Latvija ir stipra! - Lai Latvijā nekad nebūtu kara!

- Es ļoti vēlētos, lai Latvijā ir vairāk putnu un puķes!

- Lai Latvijā būtu 100 skeitparku, lai ziemas būtu sniegotas!

Viedokļu daudz, cik bērnu, tik redzējumu– kādai būt Latvijai, taču apkopojot un rezumējot, bērna vārdiem runājot, izkristalizējas viens – lai Latvijā būtu tā, ka visi cilvēki ir laimīgi! Bet kā uzzīmēt laimi? Jautājums, uz kuru daudzi joprojām meklē atbildes. Bet mums patiesi ir laimējies, jo dzīvojam tik skaistā vietā, ka ikdienā paši to dažreiz nenovērtējam. Dabas krustcelēs - vietā, kur satiekas jūra, saule, upe, mežs un liedags. Vietā, kas rosināt rosina nodoties jaunradei un mākslai.

Tādēļ likumsakarīgi, ka jau 1993. gada rudenī Pāvilostā tika dibināta Pāvilostas bērnu mākslas skola. Nākošgad šai izglītības iestādei apritēs 30 gadu! 2018. gadā, noslēdzoties divu skolu – Pāvilostas Mūzikas skolas un Pāvilostas Mākslas skolas - reorganizācijas procesam, darbu uzsāka Pāvilostas Mūzikas un mākslas skola.

Šobrīd Pāvilostas Mūzikas un mākslas skolas mākslas nodaļā bez zīmēšanas, gleznošanas un kompozīcijas iespējams apgūt praktiskos darbus dzintarapstrādē, tekstilā, keramikā un kokapstrādē. Skolā strādā 5 skolotāji – Antra Mazika, Solveiga Vārna, Inita Zingnika, Daiga Lapiņa un Andris Paipa.

Izstāde apskatāma no 31.10.22. līdz 27.11.22.